Çalıştığımız markalar ve onlarla etkileşimde olan
insanlar için yenilikçi web siteleri, dijital ürünler ve en
iyi teknoloji deneyimlerini sunmak için varız.

Dijital ajanslar ve iletişim dünyasının yeni yıldızı Blueprint olarak güçlü yükselişimizin heyecanını yaşıyoruz. 2010’dan bu yana Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, Adesso, Emlak Katılım ve Yayla Bakliyat gibi alanlarında Türkiye ve dünyanın önde gelen markaları olan müşterilerimizin beklentilerine özel dijital hizmetlersunuyoruz. Dijital dünyanın nabzını tutan denyimli ekibimizle yenilikçi web siteleri ve mobil uygulamalar, yaratıcı içerik üretimi, 3D animasyon, dijital reklam ve tanıtım filmleri gibi müşterilerimizin tüm ihtiyaçları için özel iletişim ürünleri tasarlıyoruz.

Dijital ve kreatif ajansları birbirinden ayıran kavramları Blueprint tarzıyla yeniden tanımlıyoruz. Pazarlama stratejisi, marka danışmanlığı, sosyal medya reklamları ve sosyal medya yönetimi gibi alanlarda da müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Dünyanın her yerindeki teknolojik atılımları yakından takip eden dinamik ekibimizle; markalarımız ve onlarla etkileşimde olan insanlar için en iyi iletişim ve teknoloji deneyimlerini sunmak için çalışıyoruz.

STRATEJİ

Fikir geliştirme ve analiz.

Fikir geliştirme süreci, her işimizdeki ilk süreçtir. En iyi fikir için hep birlikte düşünür ve karar veririz. Fikrin hikayesi ortaya çıktığında onu her açıdan test ederiz. Fikir ve atölye aşamalarımız, uygulamaya geçmeden önce olası tüm seçenekleri değerlendirmemizi sağlar.

Marka ve hedef kitle araştırması.

Hizmet verdiğimiz markaların müşteri ve takipçileriyle aralarındaki en iyi ve güçlü bağı kurabilmesi için hassasça çalışıyoruz. Özelleştirilmiş deneyimler geliştirmenize ve işletmeniz ile müşterileriniz arasında anlamlı ilişkiler kurmanıza yardımcı oluyoruz.

TASARIM

Dijital markalaşma.

Markalar kimliklerini hızla dijital dünyaya taşıyor. Her gün daha da hızlanan dijital iletişim dünyasında bir adım öne çıkmayı başaran marka iletişimleri tasarlıyoruz.

Deneyim ve arayüz tasarımı.

Web siteleri, ürünler, oyunlar, işlevsel ve kullanımı eğlenceli arayüzler tasarlıyoruz. Ortaya koyduğumuz ilgi çekici deneyimler; etkileşimde olduğu insanlara doğru mesajları taşır, onları doğru yönlendirir ve onlarla uzun süreli bağlantılar kurar.

GELİŞTİRME

Yaratıcı Gelişim.

Doğru işin doğru kodlamadan geçtiğine inanıyoruz. Html, JavaScript, CSS, React ve diğerleri… Deneyimli yazılım ekimizle her projemizi, o işin fikrini en iyi şekilde aktarmak üzerine inşa ediyoruz. Etkin, ölçeklendirilebilir, hızlı ve sürdürülebilir çözümler, yazılım dünyamızın doğasını oluşturuyor.

Gelişen teknolojiler.

VR, AR, AI, 3D (WebGL) gibi gelişmekte olan teknolojileri denemeyi ve yenilikçi fikirler için en iyi teknoloji çözümlerini aramayı seviyoruz ve teknik önerilerimizin hedefinize uygun olmasını sağlıyoruz.

Müşteriler ve Ortaklar

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları, girişimleri ve ajanslarıyla çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.