HAVELSAN

Yazılım, teknoloji ve güvenlik alanında dünya
devleriyle yarışan HAVELSAN’ın web’deki yüzü
kusursuz olmalıydı. Bunu gerçekleştirmek bizim için
heyecan vericiydi.

Yüksek teknoloji ve özgün yazılımların yanı sıra savunma, güvenlik ve bilişim sektörleri için yazılım ve özgün çözümler üreten HAVELSAN, farklı kurumların çözüm ve ürünlerini bir araya getiren bir platform kurucu bir kimliğe sahip.

Sıra dışı bir deneyim.

Blueprint olarak işe başlamadan önce atılması gereken ilk adımın müşterimizin vizyonunu içselleştirmek olması gerektiğine inanıyoruz. Bu vizyon, akıllı teknolojilerle donatılmış entegre sistemler üreten bir uluslararası bir bilişim şirketi olma vizyonu.

Teknolojinin sınırsızlığı ve güvenliği.

Eğitimden lojistiğe, sağlıktan ulaşımdan kadar tüm sektörlere yüzlerce özgün bilişim ürünü sunan müşterimiz için kullanacağımız yazılım altyapısının güvenliği şüphesiz birinci önceliğimizdi. Aynı zamanda bu güvenlik sınırları; HAVELSAN’ın güçlü, yenilikçi ve dinamik kimliğini kısıtlamamalıydı. Dünyanın her yerinden bu rakipsiz ürünleri incelemek için siteye gelenlere hızlı ve kolay kullanılabilir bir deneyim sunabilmek için çok çalıştık.

Global Oyuncu Vizyonu.

Havelsan’ın yenilenen global oyuncu vizyonuna uygun modern, dinamik ve kararlı bir tasarım dili kullanmayı seçtik. Üretilen teknolojinin sahada kullanıldığı heyecanlı anları içeren dinamik görüntü geçişleri kullandık. Markamızın güçlü kimliğini yansıtan etkileyici ve sade tasarım anlayışını güvenli bir yazılım mimarisiyle birleştirdik.