THE BRAND AGE

Marka kültürü ve pazarlamanın seçkin dergisi The
Brand Age, yeni web sitesi için Blueprint’i seçti.

Türkiye'nin ilk ve tek marka yönetimi dergisi The Brand Age, markaların iletişim dünyası üzerine hazırladığı analiz, makale ve özgün içerikleriyle pazarlama ve marka kültürünün nabzını tutmak isteyenler arasında seçkin bir yere sahip. Marka değeri konusunda derin bir birikime sahip The Brand Age için bir web sitesi tasarlamak bizim için oldukça hassas bir süreçti.

Kusursuz CMS Kurgusu

Büyük markaların dünyanın her yerinde hayata geçirdiği yenilikler üzerine, her ay sayfalar dolusu içerik ve görsel üreten The Brand Age’in web sitesi, hem ziyaretçiler hem de dergi editörleri için kolay bir kullanım sunmalıydı. CMS geliştirme süreci bu sitenin odak noktasıydı. Tasarım sürecine başlamadan önce en etkin CMS kurgusu üzerinde uzun toplantılar yaptık.

Dijital Dergi Deneyimi

CMS için The Brand Age’in içerik dünyasına özgün bir geliştirme yaptıktan sonra sıra bunu modern Front-End tasarımıyla bütünleştirme sürecine geldi. Mobilden ciddi bir trafik alan derginin web sitesi her ekranda kusursuz çalışmalı ve etkileyici görünmeliydi. Responsif tasarım için bir dizi özel optimizasyon çalışmasını başarıyla gerçekleştirdik.

En İyi Okuma Deneyimi

Yazı, derginin kalbidir. Bir derginin web sitesinde başrolde her zaman yazının olması gerektiğine inanırız. Yazıların tüm ekranlarda en iyi şekilde okunabilmesi için özel bir tasarım süreci sürdürdük. Tasarımla okunabilirliği birleştiren doğru tipografiyle dergi deneyimini dijital sayfalara en iyi şekilde aktarmayı başardık.