ONHIRING

Yeni bir personel bulmak için binlerce başvuru
arasında kaybolma dönemi geride kaldı. Yeni ve
yetenekli dijital asistanınız Onhiring ile tanışın.

Yeni personel ihtiyacınız var ama binlerce başvuru arasında kaybolacak vaktiniz yoksa yeni İnsan Kaynakları Dijital Asistanı Onhiring ile tanışmanızın vakti geldi. Onhirig, personel işe alım süreçlerinin tüm zahmetli aşamalarını sizin için ortadan kaldıran yenilikçi ve yetenekli dijital işe alım platformu.

Aradığınız Yeni Personeli Bulmak İçin Tasarlandı.

Blueprint tarafından özgün bir yazılımla geliştirilen Onhiring; şirket vekurumları yeni insan kaynağı bulma süreçlerindeki zaman kaybı ve masraftan kurtarıyor. Onhiring şimdiden birçok şirketin en gözde İnsan Kaynakları Asistanı oldu.

Sizin Kriterlerinizle Sizin Yerinize Çalışır.

Bir kariyer platformu olmanın ötesinde, İnsan Kaynakları yönetimi için özel olarak geliştirilen yazılım mimarisi sayesinde Onhiring; sizin için binlerce adayla iletişime geçiyor, CV’leri değerlendirip filtreliyor, kriterlerinize uyan adaylara sorular yöneltiyor ve başarılı adaylarla gerçek zamanlı video mülakatlara giriyor.

İşe Alım Sürecini Organize Eder.

Online mülakatlara katılan adayların videolarını, siz ve yetki verdiğiniz kişiler değerlendiriyor. Adayların mülakatlarını izlerken ve eş zamanlı olarak CV’lerini de görüntüleme ve birlikte puanlama imkanına sahipsiniz.