EMLAK KATILIM ATM EKRANLARI

Yeni bir banka için yenilikçi bir ATM deneyimi. Emlak
Katılım, ATM ekran tasarımları için bizi tercih etti ve
ATM’lere yepyeni bir soluk getirdik.

Bankacık sektörü için geliştirdiği yenilikçi ürünlerle finans dünyasına hızlı bir giriş yapan Emlak Katılım, aslında ardındaki tarihi birikimin de mirasçısı. Yeniden yapılanan genç bankanın merkez noktasındaki bu köklü kurum kültürü ve yenilikçi yapısını ortak bir anlatımla dijital ATM ekranlarına taşımalıydık.

Dijital Bankacılık Deneyimi

ATM ekranları her gün farklı yaş ve profilden binlerce insanı ağırlar ama kimse ATM’de uzun süre vakit geçirmek istemez. Bunun için hızlı, adaptif ve kullanıcı dostu bir tasarım mimarimiz olmalıydı. Hızlı mikro etkileşimlerle ATM ekranlarındaki en etkin performans için Emlak Katılım’ın işlem, hizmet ve ürün kimliklerini sıfırdan ele aldık.

ATM Arayüz Mimarisi

A’dan Z’ye yeniden kurulan bir bankanın yeni nesil hizmet ve ürünlerinin birinci elden tanıtan ATM ekranlarını tasarlamak heyecan vericiydi. Nesillerdir tanınan kimliği ve yenilenen finansal felsefesiyle Emlak Katılım’ın dijital ATM arayüzlerini tasarlamak için oldukça hassas bir süreç yürüttük.

Yeni Nesil ATM Deneyimi

ATM müşterilerinin eğilimlerine odaklanarak hızlı, etkili ve modern bir ATM deneyimi için baştan sona özel bir kodlama sistemi geliştirdik. Geleneksel ATM işlem ağacının dışına çıkıp kullanıcı kolaylığı odaklı yeni bir navigasyon sistemi geliştirdik. Sonuç: Türkiye’nin en yeni bankası için her açıdan yenilikçi bir ATM deneyimi.