KIZILAY

KIZILAY, web sitelerini yenilemek için bize
geldiğinde, bu hilal varsa biz de varız dedik ve
KIZILAY grubu web sitesi ailesini yeniledik.

Dünyanın her yerindeki yardıma muhtaç insanların yanında olan uluslararası insanı yardım kuruluşumuz Kızılay’ın yeni web sitesi ailesini hazırlamak bizim için bir mutluluk kaynağı oldu. Zor durumdaki insanlara iyilik götürenler için elimizden gelenin en iyisin yapmak istedik.

Kapsamlı Bir Tasarım Sorumluluğu.

100 yıldan uzun süredir uluslararası yardım faaliyetleri yapan KIZILAY, bu zor organizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için faaliyetlerini belli iştirakleri altında sürdürüyor. Kızılay’ın Yatırım, Çadır Tekstil, Sistem Yapı, Lojistik, Sağlık, Bakım, İçecek, Portföy ve Kültür-Sanat iştiraklerinin web sitelerini sıfırdan inşa etme sorumluluğu bir dizi önemli operasyonu beraberinde getirdi.

Uyumlu Altyapı Mimarisi.

Her biri kendi içinde geniş içeriğe sahip KIZILAY web sitesi ailesini sıfırdan tasarlamak için her şeyden önce oldukça geniş kapsamlı bir sistem altyapısı ve birbiriyle uyumlu site ağaçları geliştirmemiz gerekiyordu. Farklı alanlarda özelleşmiş yapılara sahip bu web sitelerini; KIZILAY çatısı altında aynı dili konuşan, kolay kullanılabilir ve erişilebilir bir yapıda hayata geçirmeliydik.

KIZILAY Ailesi Geleceğe Hazır.

Tüm sitelerde KIZILAY’ın kurumsal değerlerine uygun, yalın ve kullanımı kolay bir tasarım anlayışına odaklandık. Bu tasarım dili, birbiriyle etkileşim halindeki site altyapılarının etkin bir biçimde çalışmasını sağlayarak tüm sitelerin performansını üst düzeye çıkarmış oldu. Sonuç olarak KIZILAY’ı modern kimlik yapısına uygun, aynı dili konuşan ve etkin çalışan bir web sitesi ailesine kavuşturduk.